• ANKA Rüzgar Enerji Sistemleri
  • +90 256 554 60 55
  • info@ankares.com.tr

HİZMETLER

PLANLI BAKIM

Rüzgar türbinlerinin ihtiyaç duyduğu periyodik bakımlarda işletme maliyetlerini minimale indirmek için; iş sağlığı ve güvenliği kuralları çerçevesinde, üreticinin belirlediği kalite standartlarında, profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz.

PLANSIZ BAKIM

Türbinlerinizde oluşacak hasar ve arıza durumlarında, 7/24 hızlı ve kaliteli hizmetleri, yine iş sağlığı ve güvenliğinden ödün vermeden sizlere sunuyoruz.

SAHA YÖNETİMİ

Proje sahalarınızda ve majör operasyonlarınızda sahadaki çalışmaları sizler adına izliyor ve en ince detaylarına kadar raporluyoruz.

KALİTE KONTROL

Montaj ve devreye alma sırasında ve sonrasında, yıllık bakımların veya meajör operasyonların ardında, türbinlerinizde yapılan uygulamaları, uzman ekiplerimizle sizler için kontrol edip raporluyoruz.

1MW TÜRBİN TEDARİĞİ

Bir mw 'e kadar olan projeleriniz de, üstün kalite ve yüksek performanslı EWT marka türbinleri ile çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

TEKNİK PERSONEL DESTEĞİ

Saha operasyonlarınız sırasında ihtiyaç duyacağınız; eğitimli, uygun sertifika ve tecrübelere sahip teknik personelimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Hakkımızda

Rüzgar enerjisi sektöründeki On yılı aşkın bireysel tecrübemizi. 2019 yılında Anka Rüzgar Enerji Sistemleri Ltd. Şti. çatısı altına alarak, kurumsal bir yapıda hizmet vermeye başladık.

Devamı....

Adres